Legendy travianu

DomovDomov  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share

Verejny pokec

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
redfox
Anonymný

Verejny pokec - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Cuus lamy   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyŠt júl 02, 2009 11:53 pm

caute Very Happy mate smolu budem vas spamovat Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz
Návrat hore Goto down
vlk samotar

vlk samotar

Počet príspevkov : 47
Registration date : 29.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyPi júl 03, 2009 8:32 am

no do riti redfox nebol si na sk6 kedysi aj?? Smile
Návrat hore Goto down
Pato
Admin
Pato

Počet príspevkov : 27
Registration date : 28.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyPi júl 03, 2009 11:27 am

ak tam spamoval,tak bol,ja ho mam na skype uz pol roka asi v block liste farao

vlk samotar

vlk samotar

Počet príspevkov : 47

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyPi júl 03, 2009 11:40 am

jj samy spam tam bol Very Happy
Návrat hore Goto down
eXclusive

Počet príspevkov : 12
Registration date : 30.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 3:33 am

jasne...dufam ze tomu typkovi nikto nenaletel..kradne ucty po sk serveroch.ku mne sa dostal 2 krat ale ucet mam stale ja povodny majitel.mate na mna skype tak mi nevypisujte ze to niesom ja.ak niekomu odcudzia ucet tak mi napiste..vybavim vam ho spet
Návrat hore Goto down
fercam

fercam

Počet príspevkov : 6
Registration date : 01.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 4:49 am

mne už tiež pisalo asi zo dvadsať ludí že chce hrať spomu dual... či nedám atd. predstavte si že oslovia len prvých 150 hračov, určite sa najde aspon dvaja - traja čo mu nato naletia...
Very Happy nový druh travianovskej kriminalitz

obesiť za gule!
Návrat hore Goto down
eXclusive

Počet príspevkov : 12
Registration date : 30.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyUt júl 07, 2009 12:35 am

Návrat hore Goto down
Stanley

Stanley

Počet príspevkov : 5
Registration date : 02.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyUt júl 07, 2009 7:45 am

Noooooooo Very Happy.. tema zaujimava Jenco je Swordy???
Návrat hore Goto down
okamzite!!!!

Počet príspevkov : 30

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 EmptyUt júl 07, 2009 11:47 am

takze aby som vam objasnil situaciu....
existuju dvaja swordy...jeden je orginl byvaly MH slovensky ktory to uz nerob a dalsi fake swordyho..ktory teraz podla nasich info hr na acc jenco....ten sa vydava pod nickmi duracell lebo swordy-MH naletelo mu viac ludi a ako sme sa dozvedeli sme jedini ktori neprisli o ucet...kedze nam na ucte hr manik ktory sa pozna s TT tak tu mate vysvetlenie od prveho swordyho ktore sme dostali my ale kludne si ho pozrite aj ostatni

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takze ja som skutocny a jediny SWordy aky kedy existoval a bude existovat v SK ale aj CZ TT

Hral som na CZ12 CZ6 a SK2 hraL som to strasne dlho a prestal som a to sposobilo aj odchod z TT ... mam nejaky dlhy konverz od hlavneho admina travian.sk na skype a zajtra si to prejdem, potom sa k tomu vyjadrim, , kazdopadne toto si odskace, kradez identity nieje sranda a uz vobec nie ak zo mna niekto robi po nete kretena Smile neadminujem len Travina (neadminoval som pretoze som uz so vsetkym na nete skoncil co sa tyka aj hry aj adminovania)

s pozdravom

Miso (SWordy ... jediny Very Happy)

--------------------------
samozrejme sprava je z casti editovana koli kontaktom a podobne
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Verejny pokec   Verejny pokec - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down

Verejny pokec
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
L3G3NDS :: Verejné fórum-
Prejdi na: